Apie masažo terapijos centrą

Fiziniai pratimai gali pakeisti daugelį vaistų, bet joks pasaulio vaistas negali pakeisti fizinių pratimų. (A. De Miusė)

UAB Masažo ir Terapijos centras“ yra asmens sveikatos priežiūros įstaiga turinti licenciją Nr.3510 teikti bendrąsias asmens sveikatos priežiūros – masažo ir kineziterapijos paslaugas. Čia dirba tik medicininį išsilavinimą turintys darbuotojai, kurie nuolat tobulinasi savo srityje, vykdant pagrindinę centro misiją – saugios, kokybiškos ir pacientų poreikius atitinkančios aplinkos kūrimas!

Pagrindinis mūsų centro tikslas – pateisinti kiekvieno žmogaus lūkesčius! Paslaugų rūšis ir atitinkami pratimai yra parenkami kiekvienam apsilankiusiajam individualiai, atsižvelgiant į ligos pobūdį, funkcinę ir sveikatos būklę, amžių, lytį, fizinį išsivystymą, užimtumą, norimus pasiekti rezultatus, mitybos ypatumus ir vyraujantį darbo pobūdį.

Mūsų centras yra įsikūręs judriame Šiaurės miestelyje. Pagrindinis prioritetas – patogus ir lengvas susisiekimas, bei rami ir jauki aplinka!

Pas mus yra terapinis, kineziterapijos ir masažo kabinetai, kuriuose: įvertiname pradedančiųjų ir aukštesnio meistriškumo sportininkų funkcinę būklę; atliekame – manualinį klinikinį ištyrimą, gydomuosius ir giluminių audinių masažus, individualią kineziterapiją, sudarome individualią gydomąją ar treniruočių programą pradedantiesiems; konsultuojame krūvio dozavimo klausimais; vykdome traumų prevenciją; taip pat atliekame procedūras su manualinės terapijos elementais.

Centre teikiami mokymai ir konsultacijos, kaip atlikti reikiamus pratimus taisyklingai, kad būtų užtikrintas visapusiškas raumenų apkrovimas ir išvengta traumų. Taip pat apmokome taisyklingos laikysenos, sėdėsenos, stovėsenos, įvairių daiktų kėlimo ir nešimo padėčių!

Siūlome išnaudoti sveikatos draudimus tik MŪSŲ centre! Dirbame su įvairiais draudimais.

Įmonėms rengiame paslaugų pristatymus ir individualias konsultacijas, seminarus, atvykstame į vietą!

Tik kiekvienam individualiai atlikta manualinė funkcinė diagnostika, parinkta atitinkama masažo rūšis ir individualiai sudaryta kineziterapinė programa, abipusių pastangų dėka padės pasiekti norimų rezultatų!