Atsiliepimai

Turėjau užsisenėjusių ir labai apsunkinančių kasdieninę veiklą problemų, tai per vieną apsilankymą nesitikėjau pasveikti. Rūpestinga diagnostika, dėmesys, sudėlioti svarbiausi akcentai ir paskirti pratimai. Dar sugrįšiu.

Lijana

Tikrai rekomenduoju masažus čia. Ypač jei sportuojate ir jaučiate kažkokias įtampas ar skausmus. Patars, padės, išmasažus visus skaudamus taškus. Masažas tikrai profesionalus, absoliučiai rekomenduoju pabandyti!

Arnas

Uch masažas 🙂 procese sunkoka, bet paskui gerai. Tad po ilgo laiko vėl užsisakiau seriją masažų.

Loreta

Vaidas Neniškis puikiai išmano savo darbą. Tikras profesionalas – tikrai pagydys.

Tomas

Masažas, kuris tikrai gydo

Dovilė

Puikiai, stipriai, profesionaliai.

Asta

Labai gerai vertin, po procedūrų sveikata sparčiai gerėja.

Jurate

Rekomenduoju! Zmogus turi stiprias auksinias rankas

Darius

Nerealūs masažas, visas probleminės zonos išmasažavo. Dėkoju.

Eleonora

Gerai daro masaza, uzkabina visus ‘probleminius taskus’. Tai gydomasis masazas, todel nera malonus, bet reikalingas

Nijole

Vaidas – puikus specialistas su dideliu žinių bagažu ir žmogaus kūno supratimu 🙂

Renata

Labai patiko. Nėra malonus spa masažas, tačiau tikrai jaučiasi efektas, palengvėjimas, atsipalaidavimas. Ateisiu dar:)

Jekaterina

Profesionaliai, kokybiškai

Evaldas

Asmeninis dėmesys, profesionalus įvertinimas ir nuoseklus darbas.

Rasa

Tikras gydomasis, padedantis masažas. Tiesa, bent jau mano sustabarėjusiam kūneliui, nelengva iškęsti seansą. Bet po pirmo karto supratau, kad nesu buvus masaže prieš tai, nors tikrai ne kartą ėjau pas įvairius masažuotojus. Efektas kaip žemė ir dangus. Procedūra ne atsipalaidavimui, o gydymui. Po to daug geriau jaučiuosi. Tad po pirmo masažo įsigijau dar 7 🙂 Antrą masažą jau buvo lengviau atlaikyti, o kūneliui dar lengviau po jo. Tad rekomenduoju kaip super gydomąjį masažą. Ypač sėdimą darbą dirbantiems, nesportuojantiems žmonėms.

Loreta

Per miegus verciantis diegdavo nugara. Gyvenu UK, ten daktarai pasake kad nieko tokio, praeis. Grizau pas Vaida pasitikrinti- iseju du apatines nugaros slanksteliai. Vaidas patestaves visa stubura, atstate per viena karta!!! Beliko su juo ismokti kaip stiprinti nugara ir sirdingai padekoti. Aukstas profesionalumo lygis, malonus ir nuosirdus zmogus, bei jokios nereikalingos komercijos! Labai rekomenduoju!

Rūta

Masažas stiprus ir skausmingas, nes raumenys įsitempę ir sustingę, bet po seanso ateina palengvėjimas ir „prašviesėja akyse“. Rekomenduoju!

Viktorija

Tokio nuoširdaus rūpinimosi klientais niekur neteko matyti! Pats geriausias kolektyvas

Milda

Turėjau nuolatinius nugaros skausmus, varginusius apie 10 metų. Buvau kone visai praradęs viltį. Tada, rekomendavus draugams, pradėjau lankytis Masažo ir terapijos centre. Po reguliarių tempimo, masažo procedūrų taipogi nuolatinių pratimų, darytų namuose pagal sudarytą gydymo programą, skausmas ėmė tolydžio mažėti, pakol beveik neliko. Ir svarbiausia – jokių vaistų. Terapeutas Vaidas puikiai išmano savo darbą, tiksliai nustato skausmo priežastį ir parenka atitinkamas procedūras. Ačiū jam! Esu patenkintas ir rekomenduoju visiems.

Tomas

Sveiki, Prieš keletą metų turėjau įsisenėjusią problemą su dešinės rankos petimi. Rankos judesiai buvo riboti, kankino stiprus skausmas. Medikų buvo skiriami geriami vaistai, buvo leidžiami medikamentai į peties sąnarį, tačiau efektas būdavo trumpalaikis. Po konsultacijos pas kineziterapeutą Vaidą nusprendžiau išbandyti kitokį gydymo būdą. Vaidas pritaikė individualią gydymo techniką, po keliato seansų problemą tiesiog išnyko. Šiai dienai iš to nemalonaus laikotarpio liko tik prisiminimai. Už tai esu dėkinga savo srities profesionalui Vaidui Neniškiui. Na, o pačiame Masažo ir terapijos centre vyrauja jauki aplinka, švara, draugiškos kainos ir svarbiausia profesionalumas.

Žaneta

Ačiū, Vaidui, labai profesionalu bet tuo pačiu betarpiškas ir malonus bendravimas. Gavau tai ko ieškojau.

Asta

Labai geras ir rimtas masazas. Profesionalus specialistas. Tikrai likau suzavetas.

Arnas

Sveiki, Čia atradau tai, ko ieškojau ne viename masažo, funkcinės, manualinės terapijos, reabilitacijos centre: – profesionalumą; – empatiją; – labai tikslią blogos savijautos, skausmo priežasčių identifikaciją; – gydomojo masažo sintezę su tiksliniais laikysenos koregavimo pratimais; – draugišką kainos ir kokybės santykį; – šiltą bendravimą… AČIŪ Vaidai ! Jūs mano No.1 !!!! 🙂

Rūta

Pries kelis metus turejau skausmus nugaros srityje. Po apsilankimu ir paskirtu pratimu darymo, praejus pusmeciui skausmai dingo. Dar pries tai teko pas kitus lankytis, gal dabar jau jie ir nedirba, tai gaudavau labai trumpalaiki efekta ar is vis jo nebudavo.

Rolandas

Geriausias ir profesonaliausias masažas Vilniuje, tiems kas ieško tikro masažo, o ne paglostymo.

Audrius

Puikus aptarnavimas, galimybė pasirinkti patogu apsilankymo laiką, švari ir jauki aplinka, prieinamos kainos. Kokybiškos paslaugos, atsižiūrima į kiekvieno kliento poreikius.

Irena

Laba diena visiems,

Kurie lankotės šiame internetiniame puslapyje ir ieškote gero masažuotojo. Jūs neapsirikote – Vaidas Neniškis yra puikus šios srities specialistas, kuriam abu su vyru esame labai dėkingi už sugrąžintą sveikatą. Kreipėmės į Vaidą dėl nuolatinių skausmų bei sunkumo nugaros, kaklo ir pečių juostoje.Abiem buvo pritaikyti skirtingi masažai ir fiziniai pratimai.Pastarieji ypač atpalaidavo sprando raumenis – dingo juose susikaupusi įtampa.Po masažų ciklo pagerėjo bendra savijauta, miegas, dingo skausmas juosmens srityje. Masažuotojas Vaidas Neniškis – tikras profesionalas, nuoširdus, malonus ir kantrus. Jo parodyti pratimai labai padeda palaikyti gerą savijautą, todėl visiems rekomenduojame kreiptis būtent į šį masažuotoją.

Sigutė ir PetrasKaunas

Sveiki,
pasidalinsiu patirtimi: kai atsirado vaikelis buvo neramus teko nemažai laiko ant rankų nešioti ir supti, pavargo ir įsitempė raumenys, pradėjo labai skaudėti nugarą, tirpti pirštai. Jau po pirmojo apsilankymo pirštai nebetirpo. Su nugara ne taip greitai, bet baigusi kursą jaučiausi puikiai. Labai padėjo ir parodyti pratimai. Jau du masažo kursus pas Vaidą lankiau ir žinau, kad eisiu trečią kartą. Pirkom ir draugams dovanų kuponus. Jie irgi liko patenkinti. Šis žmogus dirba ne tik dėl pinigų ir į atėjusį žiūri ne tik kaip į klientą, kuris jam mokės pinigus, bet ir kaip į žmogų kuriam reikia pagalbos. Dar man labai patinka tai, kad jis dirba šį darbą nes jam labai įdomu ir patinka. Dėkoju už kiekvieną masažą ir puikią savijautą bei malonų bendravimą.

VaidaKaunas

Sergu osteochondroze, skauda nugarą, svaigsta galva. Gydytojas pasakė, kad geriausias vaistas nuo šios ligos yra sportas arba masažas. Sportuoti nėra valios, todėl nutariau kreiptis į masažų specialistą. Taip susipažinau su Vaidu. Jis man pasiūlė masažą specialiai skirta stuburui. Jau po kelėtos seansu pajutau palengvėjimą, o po 10 tokių masažų visiškai pamiršau apie savo ligą. Dingo skausmai ir galvos svaigimas. Ačiū šiam žmogui išmanančiam savo darbą.

GražinaVilnius

Moteriškos, pasidalinsiu įspūdžiais: pasidariau pas Vaidą anticeliulitinių masažų kursą, rezultate – apimtys sumažėjo 2-3 cm, oda PASTEBIMAI lygesnė, oda stangresnė. Verta ir garantuota investicija. Mamai kakle ataugos, spaudė ir cypė galvoj, po masažų kurso skraido 🙂 Labai dėkinga esu šiam specialistui.

Reda TamošiūnaitėKaunas

Nuolat jaučiau abiejų rankų tirpimą. Kreipiausi į daugelį specialistų, ilgą laiką buvo daromos fizioterapinės procedūros, paskirtas medikamentinis gydymas, bet niekas nepadėjo. Pagerėjimo nepajutau. Atsitiktinai aptikau masažisto, Vaido, internetinę svetainę ir nutariau pasipasakoti jam savo bėdas. Jis sutiko atvykti pas mane į namus apžiūrai bei atlikti keletą masažo seansų. Po keleto masažo procedūrų pajutau palengvėjimą, tirpimas rankose sumažėjo , o po 15 seansų dingo visi negalavimai. Labai dėkinga esu šiam specialistui.

GražinaVilnius

Nuo staigaus judesio suskaudo nugarą. Po keleto mėnesių nepraėjus skausmui pasidarė sunku vaikščioti, todėl nutariau kreiptis į medikus, kurie pasiūlė atlikti magnetinio rezonanso tomografinę nuotrauką. Nustatė disko išvaržą. Iš karto buvo pasiūlyta daryti operaciją. Iš draugo gavęs šio masažisto telefono numerį nutariau nedelsiant į jį kreiptis.Vaidas atvykęs į namus, visų pirma sudarė atitinkamą pratimų kompleksą pagal kurį, pratimus turėjau atlikti kasdien, o antra – atliko specializuotų masažų kursą. Maždaug po mėnesio skausmų kaip nebūta. Nežinau kaip galėčiau atsidėkoti šiam geram specialistui už nuoširdžią pagalbą.

ValdasKaunas

Nuolatiniai nugaros skausmai atvedė mane pas masažistą Vaidą. Reguliarūs masažų ciklai ir tinkamai parinkti gydomieji pratimai visiškai nuemė nugaros skausmus. Pradėjau džiaugtis gyvenimu be skausmo.

MarijaKaunas

Mane dažnai vargina peršalimo ligos: sloga, stiprus kosulys, bronchitas. Pasinaudojusi draugės patarimu, kreipiausi į šį masažistą patarimo. Vaidas, pritaikęs specialias masažo rūšis ir technikas, žymiai pagerino mano savijautą ir nuotaiką.
Ačiū.

DanaKaunas

Po Vaido masažo kursų ir specialių pratimų pagerėjo juosmens slankstelių judrumas ir pradingo skausmas. Dabar galiu lengvai ir be skausmo atlikti savo kasdieninius darbus.

NerijusAlytus

Atsiliepimai apie Masažo ir terapijos centrą yra tik patys geriausi ir šilčiausi. Porą metų vis atsinaujindavo nugaros skausmai. Iš pradžių apsilankiau viename iš SPA salonų, tačiau relaksaciniai masažai padėdavo tik laikinai. Kadangi dirbu sėdimą darbą, o skausmas vis dažnėdavo ir stiprėdavo, kreipiausi į šeimos gydytoją. Apžiūra, keletas tyrimų, išvada – sėdimas darbas, reikia masažų kurso. Tačiau ir po šio masažų kurso situacija pasikeitė tik trumpam. Tuomet draugė rekomendavo apsilankyti pas kineziterapeutą Vaidą Masažo ir terapijos centre. Jau pirmo apsilankymo metu Vaidas atlikęs išsamią diagnostiką nustatė visas problemas, o pagrindinė jų – iškrypęs stuburas. Tiesiog nustebau, kodėl šeimos gydytojas to nenustatė. Vaidas paskyrė masažų kursą, parinko ir parodė pratimų, kurie padėtų ir ateityje stiprinti nugaros raumenis bei formuotų taisyklingą laikyseną. Jau du metai pamiršau kas yra nugaros skausmas ir tai Vaido dėka. Vaidas Neniškis – puikus savo darbo specialistas, kantrus, paslaugus, supratingas ir užjaučiantis. Visada išklausys, patars, individualiai pritaikys tai kas bus efektyviausia. Labai rekomenduoju!

Kristina
Svetainės sprendimas: #IVK.LT © 2021 Masazoterapija.lt | Visos teisės saugomos. Privatumo politika