Nuo šiol greita ir patogi registracija internetu!

Apgailestaujame, procedūrų metu į telefono skambučius neatsiliepiame, bet visada perskambiname!

Iškilus klausimams, susisiekite:
+370 670 19858
vaidas@masazoterapija.lt

REGISTRACIJOS TAISYKLĖS

Taupydami darbuotojų darbo laiką ir gerbdami pacientų ar klientų poreikį laiku gauti norimą procedūrą pateikiame UAB Masažo ir Terapijos centro registracijos pas specialistus taisykles!

Vadovaudamiesi UAB Masažo ir Terapijos centro vidaus tvarkos taisyklėmis ir pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymu, nustatome šiuos punktus:

Telefonu arba el.paštu užsiregistravę pas specialistą ir negalintys atvykti Jums paskirtu laiku turite apie tai informuoti įstaigą ne vėliau kaip prieš 24 val. telefonu: +370 670 19 858 arba el.paštu: vaidas@masazoterapija.lt nurodant vardą, pavardę ir Jums paskirtą laiką.
Pagal galimybes paskirsime kitą vizito laiką artimiausiu metu.

– Neatvykus ir apie tai neinformavus darbuotojų prieš 24 val., kitam vizitui pacientas gali būti neberegistruojamas arba jo bus prašoma iš anksto susimokėti už būsimą paslaugą bankiniu pavedimu.
Dovanų kuponas, išankstinė paslauga ar paslaugos abonementas laikomi panaudotais, jeigu jų turėtojas neatvyksta pas paslaugą teikiantį specialistą.

– Įvykus nenumatytam atvejui (staiga susirgus, įvykus eismo įvykiui, laidotuvėms ar kt.) tariamasi individualiai paskambinus telefonu.
– Registruodamiesi būtinai nurodykite tikslų telefono numerį, kad įvykus pokyčiams galėtume su Jumis susisiekti.
– Atvykus į procedūrą privalu turėti asmens dokumentą, dovanų kuponą arba abonementą. Nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.
– Vėluojantiems į procedūrą 10 min. ar daugiau procedūra atlikta nebus arba bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama.